Bűnügy
Prostitúció elősegítése miatt eljárás indult négy ember ellen
Prostitúció elősegítése miatt kihallgatott a rendőrség négy embert, akik prostituáltaknak adtak bérbe egy paksi házat.
2019.06.25 10:28MTIA gyanú szerint egy 59 éves paksi nő napidíjért huzamosabb ideje kiadta a házát prostituáltaknak. Az ezzel kapcsolatos teendőkbe - a bérlők fogadása, a pénz átvétele tőlük - a fiát, a menyét és egy ismerősét is bevonta. Az asszony ugyanakkor legtöbbször maga vette át a pénzt, és részletes nyilvántartást vezetett arról, hogy mikor és hányan bérelték ki az ingatlant - ismertették.
A rendőrség zárolta az 59 éves nő bankszámláját, és lefoglalt egy autót is.
A rendőrök a négy embert csütörtökön hallgatták ki prostitúció elősegítése bűntettének megalapozott gyanúja miatt. A gyanúsítottak a cselekmények elkövetését elismerték - olvasható a közleményben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


