Rendőrség
Halálos verekedés egy veszprémi szórakozóhelyen
A rendőrök egy 31 éves férfit állítottak elő a bűncselekmény elkövetésével összefüggésben.
2019.04.20 10:15ma.huA jelenlegi adatok alapján 2019. április 19-én nem sokkal éjfél előtt egy veszprémi szórakozóhelyen két férfi szóváltásba keveredett, mely tettlegességig fajult. Dulakodni kezdtek, melynek során a gyanúsított bántalmazta a sértettet. A 47 éves férfi a bántalmazás következtében elesett, majd a helyszínen életét vesztette.
A bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 31 éves, szintén veszprémi férfit a rendőrök elfogták, majd előállították a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányságra.
A férfival szemben - őrizetbe vétele mellett - halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:14 A Frontex új kiképzőközpontot létesít Varsóban
- 16:12 Válik Marion Cotillard és Guillaume Canet
- 14:12 RMDSZ: ez Soós Zoltán marosvásárhelyi polgármester felfüggesztésének célja
- 12:54 Trump: az alkotmány hatalmas győzelme a szövetségi bíróságok beavatkozási lehetőségének korlátozása
- 10:54 Románia megtiltaná volt katonáinak és rendőreinek, hogy konfliktusövezetekbe szegődjenek zsoldosnak
- 8:51 ÉKM: felgyorsulhat a gépjárművek honosítási eljárása
- 6:51 A jegybank új ajánlással segíti a fogyatékossággal élőket
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06