Egy férfi és egy nő vesztette életét
Két halálos közúti baleset Jász-Nagykun-Szolnok megyében
Két halálos kimenetelű közúti baleset történt szerdán hajnalban illetve reggel Jász-Nagykun-Szolnok megyében - közölte a rendőrség.
2008.12.24 10:34MTIA megyei rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta: a 3226-os számú úton a hajnali órákban egy 25 éves román állampolgárságú férfi vesztette az életét utasként, miután kiesett egy személygépkocsiból. Az első információk alapján a sofőr egy 27 éves jászladányi férfi volt, aki nem az út- és látásviszonyoknak megfelelően vezette a járművet, amely többszöri megpördülés után az út melletti árokba csapódott. A vezető súlyos, egy másik utas könnyű sérülést szenvedett. Az orvosi vélemény szerint a sofőr ittasan ült a volán mögé.
Szabó Zita rendőr százados beszámolt arról is, hogy a 4-es számú főútvonal Szolnokot elkerülő szakaszán reggel egy nő halt meg, amikor egy személygépkocsi és egy román rendszámú kisteherautó frontálisan összeütközött. A kisteherautó áttért a menetirány szerint baloldalra, és így ütközött a szabályosan haladó személygépkocsival. A baleset következtében a személygépkocsi összeroncsolódott, a tűzoltók az egyik áldozatot csak hidraulikus feszítő-vágó berendezéssel tudták kiemelni. A járművezető férfit a mentők súlyos sérülésekkel szállították kórházba.
A kistehergépkocsiban utazó nőt és férfit a mentők szintén kórházba szállították. A műszaki mentés és rendőrségi helyszínelés idejére a főutat teljes szélességében le kellett zárni, a forgalmat Szolnok felé terelik.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


