Bűnmegelőzés
Figyelem: fokozott rendőri ellenőrzést rendeltek el
Fokozott ellenőrzést rendelt el az ország nyolc megyéjében az országos rendőrfőkapitány október elsejétől 2019. március 6-ig.
2018.09.30 19:16MTIAz országos rendőrfőkapitány Zala, Somogy, Baranya, Bács-Kiskun, Csongrád, Békés, Hajdú-Bihar, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg megye közigazgatási területére vonatkozóan fokozott ellenőrzést rendelt el a jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzéséért, felderítéséért, illetve megszakításáért - olvasható a police.hu oldalon.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:56 Karácsony Gergely: meghalt Kardos Péter főrabbi
- 8:28 Lőrincz Viktória: vissza kell fizetniük a Sára Botond által jóváhagyott végkielégítéseket az érintetteknek
- 6:26 NAV: bizonyítékokat foglaltak le a nyomozók az NKA-nál és a minisztériumban
- 23:25 Tiszaújvárosi robbanás - Szigorú szakmai felügyelet mellett látják el a sérülteket Debrecenben
- 21:24 A betegszervezetek üdvözlik a kórházi fertőzésekre és a visszajelzésekre vonatkozó új szabályozástervezetet
- 19:22 Jelentős ftalátszennyezést talált EU-n kívülről érkező műanyag termékben az NNGYK
- 17:20 Enyhítették másodfokon a tiszai halálos balesetet okozó hajós büntetését
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


