Magánokirat-hamisítás a vád
Hét gyanúsított az SZDSZ-es elnökválasztási ügyben
Hétre emelkedett azoknak az SZDSZ-es politikusoknak a száma, akiket a Budapesti Rendőr-főkapitányság magánokirat-hamisítással gyanúsít a párt tavalyi elnökválasztó küldöttgyűlésén történt csalások miatt.
2008.12.11 06:53Magyar NemzetÖt Borsod-Abaúj-Zemplén megyei és két Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei küldöttet gyanúsítanak magánokirat-hamisítással. A nyomozás határideje december közepén jár le, ez az időpont azonban meghosszabbítható - tudta meg a napilap a rendőrségtől és az ügyészségtől.
Az SZDSZ tavalyi elnökválasztásán "álküldöttek", illetve szavazati joggal nem rendelkezők is voksolhattak, amelynek eredményeként az első forduló döntetlenje után másodjára Kóka Jánost választották elnöknek - emlékeztetett a Magyar Nemzet.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06