Vita
Késelésbe torkollott két taxis vitája Budapesten
Az egyik megütötte a másikat, mire az cserébe megvágta és megszúrta.
2017.09.16 05:19MTIÖsszeveszett az utason két fővárosi taxis, a vitának késelés lett a vége - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon pénteken.
Azt írták, hogy a VIII. kerületben, a Keleti pályaudvar parkolójában a 49 éves Cs. István megütötte az 58 éves K. Sabert, aki ezért késsel megvágta, majd megszúrta őt.
A járőrök két percen belül kiértek, és a helyszínen elfogták a férfiakat.
Az orvosi vélemény szerint Cs. István súlyosan, K. Saber pedig könnyebben sérült. A mentők mindkettejüket kórházba vitték.
A férfiak ellen felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntette miatt indítottak eljárást - olvasható a közleményben.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:01 AI-botokkal manipulálták a felhasználókat - botrány a Zürichi Egyetem titkos Reddit-kísérlete körül
- 22:50 Catalin Predoiu belügyminiszter lett az ügyvivő miniszterelnök Romániában
- 20:49 San Diego partjainál többen meghaltak egy hajótörésben
- 18:48 Bejelentette lemondását Marcel Ciolacu román miniszterelnök
- 16:39 Nicusor Dan: nem a pártoknak, hanem a társadalomnak kell irányt választani Románia számára
- 14:46 CETIN Hungary - Energiahatékony távközlés MI-vezérelt hálózatokkal
- 12:44 Hét embert ítéltek el a párizsi olimpia LGBTQ-témájú nyitóünnepségével kapcsolatban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06