Baleset
Több autó karambolozott a budapesti Baross utcában, öten megsérültek
A rendőrök lezárták az utat, a forgalmat a környező utcákba terelik.
2017.06.12 11:36MTITöbb autó ütközött össze a főváros VIII. kerületében, a Baross utcában hétfő délelőtt. A Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek azt mondta: a balesetben az elsődleges információk szerint öten sérültek meg.
Kisdi Máté elmondta: a Baross utca 110. előtt négy autó ütközött össze.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a rendőrök az utat lezárták, a forgalmat a környező utcákba terelik.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:01 AI-botokkal manipulálták a felhasználókat - botrány a Zürichi Egyetem titkos Reddit-kísérlete körül
- 22:50 Catalin Predoiu belügyminiszter lett az ügyvivő miniszterelnök Romániában
- 20:49 San Diego partjainál többen meghaltak egy hajótörésben
- 18:48 Bejelentette lemondását Marcel Ciolacu román miniszterelnök
- 16:39 Nicusor Dan: nem a pártoknak, hanem a társadalomnak kell irányt választani Románia számára
- 14:46 CETIN Hungary - Energiahatékony távközlés MI-vezérelt hálózatokkal
- 12:44 Hét embert ítéltek el a párizsi olimpia LGBTQ-témájú nyitóünnepségével kapcsolatban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06