Bűnügy
Videón a trükkös tolvajpár
Ékszert loptak egy budapesti boltból, vádat emelhetnek ellenük.
2017.05.09 08:55ma.huTrükkös ékszertolvajokat fogott a budapesti rendőrség - írja a Police.hu.
A két gyanúsított még tavaly novemberben ment be egy budapesti ékszerüzletbe, ahol - miután sikerült elterelniük az eladó figyelmét - elloptak egy aranygyűrűt. A rendőrök adatgyűjtést követően beazonosították a 45 éves D. Károlyt és társát, a 42 éves P. Évát, akiket 2016. november 29-én otthonukban fogtak el.
Gyanúsítotti kihallgatását követően a férfit őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatására, amelyet az illetékes bíróság 2016. december 2-án el is rendelt. Társa az eljárás ideje alatt szabadlábon védekezhetett.
Az ügy vizsgálata során a rendőrök megállapították, hogy D. Károly további négy bűncselekménnyel is megalapozottan gyanúsítható: 2016 őszén fővárosi vendéglátóhelyekről lopott el különböző értékeket, így pénztárcákat, női táskákat és személyes iratokat is.
A rendőrség mindkettejük ellen vádemelést javasolt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 15:00 Trump - Azonnali tűzszünetben állapodott meg India és Pakisztán
- 14:00 Hozz magaddal lapátot! - Elképesztő összefogás zajlik a Parajdi sóbánya megmentéséért - videók
- 12:50 Nyílt utcán, forgalomban csapott le a TEK egy ukrán állampolgárra a kémügy miatt - videó
- 10:46 Pakisztán védelmi minisztere - Jelenleg nincs napirenden az atomeszközök bevetése India ellen
- 8:42 Pakisztán nagyszabású katonai műveletet indított India ellen
- 6:38 Feszül a helyzet: India rakétákat lőtt három pakisztáni légibázisra
- 18:21 Könyvet írt a nő, akit elraboltak, megerőszakoltak, kibeleztek és félig levágták a fejét
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06