Illegális bevándorlás
Megszervezhették a szökést a migránsok a kiskunhalasi szállásról
Összehangolt, szervezett akcióra utal, ahogy a két migráns a hét közepén megszökött a kiskunhalasi őrzött szállásról.
2017.03.19 09:19MTIEzt nyilatkozta Bakondi György, a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója az M1 szombat esti műsorában. A rendőrség szombat délután közölte, hogy elfogták a csütörtökön megszökött egyik migránst, egy 18 éves marokkói férfit. Társát, Alarbi Usamam 22 éves algériai állampolgárt továbbra is keresik.
Bakondi György elmondta, csütörtökön több csoport egyszerre próbált megszökni a szállásról, de ez csak a két fiatal férfinak sikerült. A létesítményt kettős kerítés veszi körül, ezen másztak át – tette hozzá. A belbiztonsági főtanácsadó elmondta azt is, hogy a férfiak elvileg azért kerültek az őrzött szállásra, mert nem csak tiltott határátlépéssel, hanem valamilyen más cselekménnyel is gyanúsítják őket. Valószínűleg azért akartak megszökni, hogy elhagyják Magyarországot – fűzte hozzá Bakondi György.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


