Bűnügy
Nem törte meg a börtön bróker Marcsikát
Jól kijön a cellatársaival a Kun-Mediátor volt vezetője.
2017.03.02 06:56ma.huNem törte meg a börtön a Bróker Marcsikaként elhíresült D. Sándornét, legalábbis ezt mondta egy korábbi cellatársa a Blikknek.
Négyfős cellába zárták három másik középkorú elítélttel, jól kijönnek egymással - mondta a lap informátora. Bróker Marcsika precízen betartja a szabályokat, és nem lehetett hallani, hogy panaszkodna, vagy a fényűző életet hiányolná. Pedig főleg ő viszi a szót - árulta el a nemrég szabadult nő.
D. Sándornét különösen jelentős kárt okozó csalás bűntettével és más bűncselekményekkel gyanúsítják, miután a Kun-Mediátor utazási iroda vezetőjeként több mint ezer embertől csalt ki pénzt irreális hozam ígéretével. Belize-be menekült, ahol elfogták, majd hazahozták és előzetes letartóztatásba került. Becslések szerint akár húszmilliárd forintra is rúghat az okozott kár.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:45 Sírva fakadt egy indiai turista, miután marhahúsos hamburgert kapott egy malajziai McDonald's-ban
- 21:02 Soha nem látott hőség tombol Európában - a rendőrség a vízágyúkat is beveti
- 19:35 Tovább romlik a helyzet: ismét takarékosságra kérik a veresegyháziakat
- 17:21 Végre megszólalt a tizenegyedik emeletről kizuhanó Németh Zsanett szobatársa
- 15:17 A vétlen sofőr mögött haladt, végignézte saját gyermeke halálát az apa Bükkábránynál
- 13:08 Nyolchektáros tűz pusztított Vaskút és Gara között
- 11:58 A venezuelai földrengésben meghalt az argentin futballista egész családja
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


