Felakasztották magukat
Öngyilkos lett két rab a szegedi börtönben
Öngyilkosságot követett el két, emberölésért életfogytig tartó jogerős szabadságvesztésre ítélt fogvatartott a Szegedi Fegyház és Börtönben hétfőn.
2016.12.05 14:43MTIAz egy zárkában elhelyezett férfiak felakasztották magukat.
Az Origo úgy tudja, hogy egyikük a balástyai rémként ismert sorozatgyilkos volt, aki öt nővel végezhetett.
A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága (BvOP) közleménye szerint a büntetés-végrehajtási intézet személyzetének azonnali és szakszerű segítségnyújtása ellenére a fogvatartottak életét már nem tudták megmenteni.
A rendőrség az ügyészség bevonásával folytatott helyszíni vizsgálat során az idegenkezűséget kizárta. A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága belső vizsgálatot indított az eset körülményeinek teljes körű tisztázása érdekében - tették hozzá.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:42 Hegyi Zsolt: júniustól egyszerűbb a 14 év alatti gyermekek díjmentes utazása
- 12:11 Made in USA? - Kínai másolatgyanúba keveredett a Trump Mobile új okostelefonja
- 11:51 Bár Trump az Irán elleni szankciók feloldását fontolgatta, de Ali Hamenei megszólalása után elállt ettől a tervétől
- 10:11 Irán kitiltotta a NAÜ vezetőjét nukleáris létesítményeiből - a kamerák is lekerülnek
- 9:50 NKFH: francia poharas joghurtot hívtak vissza a forgalomból törött üveg miatt
- 8:02 Ha a magyar gazdaság nem is, de a kokaintermelés soha nem látott repülőrajtot vett
- 6:00 Észak-Korea megnyitotta világszínvonalú tengerparti üdülőhelyét - képek
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06