Munkahelyi baleset
Letépte a dolgozó karját a tésztakészítő gép
Vádemelési javaslattal zárta le a nyomozást a rendőrség azzal a munkahelyi balesettel kapcsolatban, melyben egy tésztakészítő gép leszakította egy munkás karját Tiszaújvárosban.
2016.09.27 12:00HavariapressA Borsod-Abaúj-Zemplén megyei városban működő egyik tésztakészítő üzemben tavaly augusztus 13-én történt súlyos munkabaleset, melyben egy tésztakészítő gép leszakította az egyik alkalmazott alkarját; a baleset maradandó fogyatékosságot okozott a nőnek.
Az ügyben szakértő bevonásával indult vizsgálat, melynek során kiderült, hogy a gép hibásan működött és ez vezetett a szerencsétlenséghez. Az üzemeltető középkorú házaspár ellen emiatt foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás a városi kapitányságon.
Az ügyben indított nyomozást a rendőrség a tegnapi napon lezárta és az iratokat vádemelési javaslattal küldte meg az ügyészségnek.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


