Tragédia
Külföldi katona gázolt halálra egy ikreket váró kismamát
Az édesanya már a helyszínen elhunyt, és - bár küzdöttek értük az orvosok - a magzatok életét sem sikerült megmenteni.
2016.09.26 20:39ma.huHalálra gázolt egy ikrekkel nyolc hónapos terhes, 34 éves nőt egy külföldi katona a Kisalföld értesülései szerint.
A nő és az ikrek is meghaltak. A nő 16 éves lánya is megsérült a balesetben, de már jobban van.
Az apa hat gyerekkel maradt egyedül. A kisebbek még nem is tudják, mekkora tragédia érte a családot.
Az anya terhességének utolsó heteiben járt, és épp a kórház felé tartott legnagyobb lányával, hogy a programozott császármetszés előtti injekciókúrát megkapja. Az autó a semmiből tűnt elő - mondta a kórházban a lány.
A baleset körülményeit a Központi Főügyészség vizsgálja. Mivel a baleset a 83-as úton történt, feltételezhető, hogy a pápa NATO-reptérről jöhetett az illető, aki valószínűleg külföldi katona.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


