Újabb
Világháborús bombát találtak a ferihegyi repülőtérnél
A bomba miatti lezárás szerencsére nem érinti a repülőtér forgalmát.
2016.07.22 17:00MTIÉpítkezés közben feltehetően világháborús bombát találtak a budapesti Liszt Ferenc-repülőtér 2-es termináljának taxiparkolójában, az érintett területet lezárják, de ez a reptér forgalmát nem érinti.
Bátyi Edina, a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs altisztje péntek délután az MTI-nek elmondta: a parkoló bővítése közben került elő a robbanótest.
A parkolót száz méter sugarú körben lezárják, amíg azonosítják a lövedéket. A lezárás érinti Magyar Posta nemzetközi postakicserélő központját, nem érinti viszont a repülőtér forgalmát - tette hozzá.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:22 Szabotázsakció - Németországban letartóztattak három orosz ügynököt
- 14:00 Tulajdonstop helyett új jogköröket kaptak az önkormányzatok
- 12:36 Európa Tanács: szűkül a nők jogait védelmezők mozgástere
- 10:34 Gyorssegélyt szavazott meg a Hargita megyei önkormányzat a parajdi sóbánya megmentése érdekében
- 8:29 Csaknem négy évtizedet töltött börtönben téves ítélet alapján egy brit férfi
- 6:40 Országjárásra indul Magyar Péter a békéért és a nemzeti összetartozásért
- 22:37 Ismét tüntetés volt a gyülekezési törvény módosításának visszavonásáért Budapesten
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06