Farkast kiált...
Félmillió forintot ér a bíróság bombafenyegetője
A szolnoki rendőrségre az elmúlt három hónap alatt négy olyan telefonos bejelentés is érkezett, melyben a telefonáló azt állította: bomba fog robbanni a Szolnoki Járásbíróság épületében. Robbanóeszközt egyik esetben sem találtak.
2016.05.13 11:44Havariapress
police.hu
A szolnoki rendőrségre az elmúlt három hónap alatt négy olyan telefonos bejelentés is érkezett, melyben a telefonáló azt állította: bomba fog robbanni a Szolnoki Járásbíróság épületében. Robbanóeszközt egyik esetben sem találtak a helyszínen, ám a telefonálót sem tudták eddig azonosítani, viszont az utolsó bejelentés időpontjában, április 27-én délelőtt egy fényképfelvétel készült róla, amit a rendőrség most közreadott - bár sokat nem látni rajta. Kérik, hogy aki a bűncselekménnyel, az elkövető, illetve a képen látható kerékpáros személyével kapcsolatban bármilyen érdemleges információval rendelkezik, jelentkezzék személyesen a Szolnoki Rendőrkapitányságon, vagy bármely rendőri szervnél, illetve hívja a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság központi 06-56/501-600-as telefonszámát, vagy a 112-es, 107-es segélyhívószámok valamelyikét. A nyomravezető részére a megyei rendőrfőkapitány ötszázezer forint nyomravezetői díjat is kitűzött, és szükség esetén az eljáró hatóság vállalja, hogy intézkedik a tanú védelméről. A rendőrség a nyomravezető személyét bizalmasan kezeli, ugyanakkor fenntartja a díjkitűzés visszavonásának jogát is.
Kapcsolódó írások:
- Bombariadó tucatnyi helyen Csehországban: őrizetbe vettek egy gyanúsítottat
- Bombariadó volt több helyen Csehországban - egy időre megbénult a fél ország
- Bombariadó miatt kiürítették Varsó mindkét nemzetközi repülőterét
- Bombariadó a budaörsi Auchanban!
- Vádat emeltek a varsói repülőtéren okozott hamis bombariadó miatt
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


