Megfúrták a falat
A pincén át próbálták kifosztani a belvárosi pénzváltót
Elfogták és őrizetbe vették a rendőrök azt a két férfit, akik egy pincén keresztül, a födémet átfúrva próbáltak kifosztani egy pénzváltót a pesti Belvárosban.
2016.05.09 12:34HavariapressA nyomozás eddigi adatai szerint múlt vasárnap éjszaka, hajnali 1 óra körül törtek be akkor még ismeretlen tettesek az V. kerületi Szent István körút egyik pénzváltójába, úgy, hogy az üzlet alatti pince födém részét előzőleg kifúrták, majd felmásztak a helyiségbe és azt ott lévő páncélszekrényt kézzel próbálták meg kinyitni.
Az időközben megszólaló riasztó miatt azonban zsákmányt már nem tudtak szerezni, ezért inkább sietve elmenekültek a helyszínről.
Az V. kerületi járőrök terézvárosi kollégáik segítségével kezdték meg az ingatlan átvizsgálását, és az épület padlásán megtalálták az ott bujkáló férfiakat.
A rendőrök átnézték azt az autót is, amivel a páros a helyszínre érkezett, abban két darab kék színű kezes-lábast, fúrógépeket, kézi és gépi fűrészeket, sarokcsiszolókat, egy erővágót, kalapácsot, vésőket, valamint 16 darab zárfésűt találtak és foglaltak le.
A két férfit az elfogásuk után előállították az V. kerületi rendőrkapitányságra, ahol mindkettejüket őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


