Bűncselekmény
Elfogtak két tiszaújvárosi kábítószer-kereskedőt
Egy 18 éves sajóörösi lány és egy 20 éves tiszaújvárosi férfi új pszichoaktív anyagokat adott el fiataloknak.
2016.03.17 13:45MTIElfogtak a rendőrök két tiszaújvárosi kábítószer-kereskedőt, aki új pszichoaktív anyagot adott el több fiatalnak - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense csütörtökön.
Dobi Tamás elmondta: a tiszaújvárosi kapitányság járőrei Nemesbikk községben ellenőriztek egy autót és annak utasait. A kocsiban ülőknél zöld növényi törmeléket találtak, a jármű utasai azt mondták, hogy az anyagot nem sokkal korábban vették Tiszaújvárosban egy lánytól és annak barátjától.
A nyomozók eljutottak a dílerekhez, akiket előállítottak. Egy 18 éves sajóörösi lány és egy 20 éves tiszaújvárosi férfi ellen új pszichoaktív anyaggal visszaélés vétségének, illetve bűntettének gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


