Balesetet okozott az M5-ös autópályán
A frászt hozta rá a sziréna - kórházban a menekülő embercsempész (is)
Az embercsempészéssel gyanúsítható férfit a rendőrök a kórházban őrzik.
2016.01.29 07:15MTI
Menekülő embercsempész okozott balesetet az M5-ös autópályán Szeged közelében pénteken hajnalban, az elsődleges adatok szerint nyolcan sérültek meg - tájékoztatott a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Várkonyi Gergely elmondta, hogy a szerb sofőr a megkülönböztető hang- és fényjelzést észlelve - eddig tisztázatlan körülmények között - nekihajtott az előtte haladó személygépkocsinak. Az ütközés következtében a két jármű az árokba csúszott. Az elsődleges adatok szerint a balesetben nyolc személy - köztük az embercsempész - sérült meg, őket a mentők kórházba szállították.
A főhadnagy közlése szerint a szerb férfi által vezetett autóban a megengedettnél többen, rajta kívül hatan utaztak.
Az embercsempészéssel gyanúsítható férfit a rendőrök a kórházban őrzik.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:09 Lövöldözés egy kaliforniai főiskolán
- 20:08 Angliában kitiltják a transznemű nőket a női futballból
- 18:56 Kettős jubileum a pápai Nagytemplomban
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06