Baleset
Rendőrautó ütközött személyautóval a fővárosban
A rendőrautó megkülönböztető fény- és hangjelzést használt.
2016.01.16 21:09MTI
Rendőrautó ütközött személyautóval a fővárosban a Helsinki út és a Torontál utca kereszteződésében szombat délután - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálata az MTI-t.
Dudás-Kanyog Andrea sajtóügyeletes elmondta: a rendőrautó megkülönböztető fény- és hangjelzést használt. A baleset okait még vizsgálják - tette hozzá.
Személyi sérülés nem történt, a baleset a közúti forgalmat nem akadályozza - mondta.
A Budapesti Közlekedési Központ Facebook-oldalán megjelent információk szerint a H6-os HÉV Pesterzsébet felső és Dunaharaszti külső között egy vágányon közlekedik a baleset miatt.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:53 Axiom-4 - Kapu Tibor elindult a Nemzetközi Űrállomásra
- 10:52 Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szerdán és csütörtökön
- 8:44 A Baleár-szigetek partjainál kezüknél és lábuknál összekötözött holttesteket találtak
- 6:03 Halhatatlanság és emberi szuperképességek 2030-ra? A tudomány már dolgozik rajta!
- 20:58 WikiLeaks - Hollywood évtizedek óta háborús narratívát épít Irán ellen
- 18:56 Hőség - NGM: harmadfokú riasztás lesz érvényben kedd 00.00 órától csütörtök 24.00 óráig
- 16:46 Amerikai bombázás Irán ellen - titkos művelet, megtévesztés és totális meglepetés
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06