Járókelőre támadt
Tíz nap után fogták el a rablót
Másfél hét után fogták el a rendőrök azt a férfit, aki a gyanú szerint kirabolt egy járókelőt még december végén Dunaújvárosban.
2016.01.08 11:04HavariapressA Fejér megyei városban december 28-án délután, az Aranyvölgyi úti benzinkút mellett figyelt ki egy akkor még ismeretlen tettes egy nőt, akit hátulról becserkészett és egy gyors mozdulattal levágta a válláról a táskáját.
A rántástól a nő a földre esett, s ekkor a támadó úgy döntött, hogy a válltáska helyett a sértett szatyrát szerzi meg, mert annak tartalmát értékesebbnek ítélte: kitépte a szatyrot a nő kezéből, majd elfutott.
Az ügy nyomozása másfél hét után vezetett eredményre, s a rendőrök e hét csütörtökön fogták el a feltételezett tettest, egy 33 éves helyi lakost.
A férfit kihallgatása után őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatását is, rablás megalapozott gyanúja miatt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:44 Meteorológia: 20 Celsius-fokos különbség alakult ki az országban
- 16:42 Napos, nyugodt, jellemzően száraz idő várható
- 14:20 Hőség - A forróság az emberi szervezet egészére gyakorol negatív hatásokat
- 12:05 A MÁV-csoport 300 buszt állított készenlétbe a balatoni vasútvonal zavartalan forgalmának biztosítása érdekében
- 10:37 Sulyok Tamás: az egész magyar nemzet szolidáris a Parajdon élőkkel
- 8:36 Ab: több okból is alaptörvény-ellenes a klímatörvény
- 6:34 NAV: az árverések több mint harmada sikeres
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06