Pusztaföldváron
Megtalálták az orosházi gyilkosság gyanúsítottját
Az 55 éves férfihoz a rendőrök mentőt hívtak.
2015.11.18 09:24MTIMagatehetetlen állapotban találták meg szerda reggel Pusztaföldváron azt a férfit, akit az Orosházán kedd este elkövetett emberöléssel összefüggésben kerestek a nyomozók - közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján. Az 55 éves férfihoz a rendőrök mentőt hívtak.
A férfi kedd este jelentette be a rendőrségnek, hogy megölte volt barátnőjét. A rendőrök Orosháza külterületén, a Szentesi út mellett találták meg a 48 éves nagymágocsi nő holttestét.
A megyei rendőr-főkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja a nő halálának okát és körülményeit - írták.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:00 Megszavazták a britek, hogy a gyógyíthatatlan betegségben szenvedők segítséggel vethessenek véget életüknek
- 22:03 Végvári Janka lett Magyarország Szépe
- 20:01 Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
- 18:59 Az EU diplomáciai megoldást sürget az amerikai légicsapások után
- 16:56 Putyin: a piszkos bomba bevetése Kijev utolsó hibája lenne
- 14:00 Washington légicsapást mért Iránra - amit eddig tudni lehet
- 12:52 Irán nemzetközi jogsértéssel vádolja az Egyesült Államokat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06