Súlyosan megsebesített egy másik embert
Feladta magát a Ráday utcai késelő
Feladta magát az a fiatal férfi, aki súlyosan megsebesített egy másik embert vasárnap hajnalban a pesti Kálvin tér közelében, s emiatt körözést is kiadtak ellene.
2015.11.11 14:14HavariapressA IX. kerületi Ráday utcában vasárnap kora reggel, 4 óra 20 perc körül alakult ki szóváltás két ember között, melynek során az egyikük kést vett elő és azzal többször megszúrta ellenfelét.
A támadó ezután elmenekült a helyszínről, míg a sértett 8 napon túl gyógyuló, súlyos sérülést szenvedett. A rövid idő alatt azonosította a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, egy közelben lakó, 17 éves fiút, s a gyanúsított családjának lakásán tartott házkutatás során megtalálták az illető által használt kést, valamint a támadás idején viselt ruhát is.
Maga az elkövető azonban ismeretlen helyen tartózkodott, emiatt körözést adtak ki vele szemben; ennek hatására végül a fiú kedden feladta magát a IX. kerületi rendőrkapitányságon.
Vele szemben súlyos testi sértés miatt indult eljárás, s a rendőrség egyúttal előterjesztést tett az előzetes letartóztatásának indítványozására is.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:07 Pakisztán újabb rakétatesztet hajtott végre a fokozódó indiai feszültség közepette
- 6:54 Orosz Igla-S légvédelmi rakétákat kapott India a Pakisztánnal fokozódó feszültségek közepette
- 22:50 Trump 100%-os vámot vet ki a külföldi filmekre
- 20:31 Földrengéssorozat rázta meg Nyugat-Texast
- 18:25 Lemond parlamenti mandátumáról Orosz Anna, a Momentum képviselője
- 16:21 Változékony, gyakran csapadékos idő várható a héten
- 14:20 Boeing-karbantartási hiba miatt járatokat töröl a KLM
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06