A kánikula rossz hatással van a koncentrációra
Baleset miatt torlódás az M5-ös autópályán Hernád közelében
A balesetben egy ember megsérült, a helyszínelés idejére a forgalom egy sávon haladt.
2015.08.29 14:56MTITorlódás alakult ki az M5-ös autópálya 48-es kilométerénél a Budapest felé vezető oldalon, Hernád közelében szombat délután, ahol két gépkocsi ütközött össze - közölte a Pest Megyei Rendőrkapitányság a honlapján.
A balesetben egy ember megsérült, a helyszínelés idejére a forgalom egy sávon haladhat.
Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivőjének tájékoztatása szerint a baleseten az egyik jármű felborult, és keresztbe állt az úttesten. Egy embert könnyű sérüléssel vittek el a mentők.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:30 Becsapódott egy jemeni rakéta a Ben Gurion repülőtér közelében
- 22:27 Közel kétszáz szurkolót vett őrizetbe a rendőrség Horvátországban
- 20:25 Izrael nagyszabású gázai hadműveletre készül tartalékosok tömeges mozgósításával
- 18:23 Franciaországban a rendőrök kiszabadítottak egy férfit, akit két nappal korábban elraboltak
- 16:55 Törölte napi több tucat járatát a United légitársaság New York egyik meghatározó repülőterén
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06