Idétlen idők
Vihar - Újra járható a Szabadság híd és a Vámház körút
Újra járható szerda délelőttől a Szabadság híd és a Vámház körút Budapesten, a budai alsó rakparton a Döbrentei tér környékén délben 80 méteres szakaszon félpályás útlezárást vezettek be.
2015.08.19 12:51MTIA Budapesti Közlekedési Központ (BKK) azt írta, a forgalom megnyitására azután nyílt lehetőség, hogy a BKK Közút ultrahangos vizsgálattal megállapította: a Buda irányú közút, valamint a villamospálya alatt nem keletkezett üreg a Fővám térnél a hétfői esőzés miatt. Budáról Pest felé azonban a Belgrád rakparttól a Pipa utcáig csak a Buda irányú villamosvágányon, maximum 20 kilométer/órás sebességgel lehet közlekedni.
Közölték ugyanakkor, hogy a 47-es és 49-es villamos, a 15-ös, a 115-ös, a 979-es busz, valamint a 83-as trolibusz kedden bevezetett korlátozásainak feloldásához még további vizsgálatok szükségesek. Ezért a 15-ös és a 115-ös busz továbbra is terelt útvonalon közlekedik, a 47-es villamos helyett a meghosszabbított útvonalú 61-es, a 49-es villamos helyett pedig a 19-essel lehet utazni.
A budai alsó rakparton a Döbrentei tér környékén délben a kedden előre jelzettekhez képest rövidebb, mintegy 80 méteres szakaszon félpályás útlezárást vezettek be. A forgalom jelzőlámpás irányítás mellett, váltakozó irányban haladhat, ezért itt torlódásokra kell készülni.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


