Vanyarc
Nőnapi köszöntésnek igen durva! Karóval estek az asszonyoknak...
A 37 és a 39 éves férfival szemben súlyos testi sértés kísérlete miatt indítottak eljárást.
2015.03.09 11:24HavariapressKaróval vert meg két nőt egy családi házba behatoló páros a Nógrád megyei Vanyarcon.
Vasárnap délelőtt jelent meg két feldúlt férfi egy vonyarci családi háznál. Behatoltak a lakásba, majd egyikük, J. Zsolt egy karóval megverte az ott tartózkodó nőt.
Ezt követően a házból kimentek és a náluk lévő karókkal az ingatlan udvarán tartózkodó másik nőt - J. Csaba volt élettársát - is több alkalommal megütötték. A bántalmazás következtében mindkét nő megsérült.
A két férfit röviddel a bejelentést követően a rendőrök elfogták, majd előállították. A 37 és a 39 éves férfival szemben súlyos testi sértés kísérlete miatt indítottak eljárást.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:50 Trump 100%-os vámot vet ki a külföldi filmekre
- 20:31 Földrengéssorozat rázta meg Nyugat-Texast
- 18:25 Lemond parlamenti mandátumáról Orosz Anna, a Momentum képviselője
- 16:21 Változékony, gyakran csapadékos idő várható a héten
- 14:20 Boeing-karbantartási hiba miatt járatokat töröl a KLM
- 12:19 Donald Trump: eljöhet az az idő, amikor az Egyesült Államok felhagy a közvetítéssel
- 10:18 Pápaválasztás - Szerdán kezdődik a konklávé
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06