MÁVinform
Vasúti átjáróban gázolt a győri vonat
Elgázolt egy, a síneken tartózkodó ismeretlen személyt vasárnap reggel a Győrszabadhegy és Győr között közlekedő személyvonat, a közlekedés szünetelt ezen a szakaszon.
2014.12.14 08:05MTIA helyszínelés megkezdődött, a Győr-Pápa-Celldömölk vonalon a reggeli órákban 30-50 perces késések várhatók.
A tájékoztatás szerint a Celldömölk-Pápa felől Győrbe tartó személyvonat az ismeretlen személyt a nyílt pályán, a jól működő fél- és fénysorompóval ellátott vasúti átjáróban gázolta el.
Frissítve: a Mávinform tájékoztatása szerint a helyszínelést reggel 8 óra előtt befejezték, így újraindult a vonatközlekedés az érintett szakaszon.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:50 Élve mentettek ki egy csecsemőt a romok alól Venezuelában - videó
- 12:07 A HUNGO egyelőre nem indul Venezuelába a földrengés után
- 16:25 Lemondott a Baranya vármegyei közgyűlés elnöke
- 14:24 A Semmelweis Egyetem teljeskörűen együttműködik a nyomozó hatóságokkal
- 13:26 Legalább 164 halottja van a venezuelai földrengésnek
- 12:23 Vádat emeltek egy mozdonyvezető ellen, aki kollégáját és az utasokat is veszélyeztette
- 10:22 MÁV-csoport: vizet osztanak a forgalmasabb állomásokon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


