Kínai kereskedők, kifigyelve
Félmilliárd forintnyi eurót rabolhattak a hétfői autós üldözés-lövöldözés előtt
Üzletük ott áll a közelben, a szomszédok szerint nem véletlen, hogy kirabolták őket, mindenki tudta a környéken, hogy hatalmas összegeket tartanak maguknál
2014.10.01 10:32ma.huKifigyelhették áldozataikat - két kínai ruhakereskedőt - és akkor csaptak le rájuk a rablók, mikor hatalmas összeg volt náluk - írja a Blikk a hétfőn történt fegyveres rablásról. A lap szerint 465 millió forintnyi eurót zsákmányoltak az áldozataikat gázsrpay-vel és gyorskötözővel ártalmatlanító, majd egy fehér furgonnal elmenekülő rablók. Nem csoda, hogy a jócskán megrövidített áldozatok nem akarták annyiban hagyni, és kiszabadították magukat, majd maguk eredtek kocsival a rablók nyomába.
Azt a ma.hu is megírta, hogy autós üldözésbe és lövöldözésbe torkollott a hétfői XVII. kerületi rablás az Újlak utcában, de a Blikk szerint nem csak az áldozatok Volvója kapott találatot. A lapnak nyilatkozó szemtanúk szerint valóságos tűzpárbaj alakult ki a rablók és áldozataik között. A Borsnak egy fegyverszakértő pedig azt mondta, a Volvo karosszériáján látható lyukak nem mindegyikét okozta lövedék, hanem csákány vagy ácskapocs is lehetett.
A kínai férfiak Volvója végül egy fának ütközött, a rablók pedig eltűntek. Kocsijukat a Cinkotai úton találták meg, szélvédőjén több, kiskaliberű lövedék ütötte lyukkal. A rendőrök nem találtak fegyvert a megrabolt áldozatoknál, így nem tudni, ki lőtt rá a rablók kocsijára.
Az áldozatok a lap szerint azt mondták, azért volt náluk akkora összeg, mert áruért mentek. Üzletük ott áll a közelben, a szomszédok szerint nem véletlen, hogy kirabolták őket, mindenki tudta a környéken, hogy hatalmas összegeket tartanak maguknál, és mindig feltűnő kocsikkal hozták az árut - olvasható a Blikkben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


