Kényszerítés
Szexuális bűnözőt fogtak el Esztergomban
Elfogták az esztergomi rendőrök azt a 49 éves férfit, aki hetekkel korábban megpróbált megerőszakolni két asszonyt, majd egyiküket ki is rabolta.
2014.09.09 09:55Havariapress
A 49 éves férfit hétfőn fogták el az esztergomi nyomozók. R. Sándort azzal gyanúsítják, hogy május 3-án és augusztus 22-én megpróbált megerőszakolni két asszonyt Esztergomban. A második alkalommal a férfi elvette áldozata mobiltelefonját, majd elmenekült.
A szexuális kényszerítés kísérletével, szexuális erőszakkal és rablással meggyanúsított férfi kihallgatásán nem tett vallomást. A rendőrök őrizetbe vették, s kezdeményezték előzetes letartóztatását.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:30 Becsapódott egy jemeni rakéta a Ben Gurion repülőtér közelében
- 22:27 Közel kétszáz szurkolót vett őrizetbe a rendőrség Horvátországban
- 20:25 Izrael nagyszabású gázai hadműveletre készül tartalékosok tömeges mozgósításával
- 18:23 Franciaországban a rendőrök kiszabadítottak egy férfit, akit két nappal korábban elraboltak
- 16:55 Törölte napi több tucat járatát a United légitársaság New York egyik meghatározó repülőterén
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06