Életveszélyesen megsebesített egy férfit
Rendőrkézen a 16 éves késelő
Elfogták a rendőrök azt a tizenéves fiatalembert, aki életveszélyesen megsebesített egy férfit szombaton éjjel Nyírbogáton.
2014.08.25 14:29HavariapressSzombaton éjjel keveredett szóváltásba egy 35 éves férfi egy fiatal fiúval Nyírbogáton. Az utcai szóváltást követően a fiatalember kést rántott, majd megszúrta a férfit.
A megkéselt ember életveszélyes állapotban került kórházba. A támadót keresni kezdték a rendőrök, s egy nap leforgása alatt sikerült azonosítaniuk, majd elfogniuk.
A 16 éves, kohallgatásán beismerő vallomást tett máriapócsi fiút életveszélyt okozó súlyos testi sértéssel gyanúsítja a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:16 Baleset a budaörsi repülőnapon: nézőkre dőlt egy LED-fal, hárman kórházba kerültek
- 22:43 Ezrek ünnepelték Stonehenge ősi köveinél a nyári napfordulót
- 20:07 Gyönyörű baleset - ütközés után beindult a tüzijáték-rakomány a kamionban - videó
- 18:53 Újabb idegenhonos faj bukkant fel az Alcsi Holt-Tiszán - már szaporulat is bizonyítható
- 16:03 Alien-szerű lények vonultak át az úton Kingsportban - videó
- 14:31 Hatalmas tűz tombol a horvát tengerparton
- 12:11 Egy idős férfi autóval ment le Róma híres nevezetességén, a Spanyol lépcsőn - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06