A gödöllői vonalon késnek a járatok
Kistarcsán gázolt a HÉV
A gödöllői tűzoltók a szerelvény megemelése nélkül ki tudták szabadítani a sínek közül, majd átadták a mentőknek az első információk szerint súlyos állapotban lévő sérültet.
2014.08.24 13:23MTI
Súlyosan megsérült egy férfi, akit a HÉV egyik szerelvénye gázolt el a kistarcsai megállónál vasárnap dél körül, az Örs vezér tere-Gödöllő vonalon a helyszínelés végéig késésekkel kell számolni - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem és a BKK. Csámpai Attila katasztrófavédelmi szóvivő elmondta, hogy egyelőre nem tudni, milyen körülmények között került a szerelvény alá a középkorú férfi.
A gödöllői tűzoltók a szerelvény megemelése nélkül ki tudták szabadítani a sínek közül, majd átadták a mentőknek az első információk szerint súlyos állapotban lévő sérültet, akit kórházba vittek. A helyszínelés több órát is igénybe vehet - tette hozzá a szóvivő.
A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) honlapján olvasható tájékoztatás szerint az érintett vonalon Cinkota és Kerepes között csak egy vágányon közlekednek a szerelvények, ezért pár perces késéssel számoljanak az utasok.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06