Frontális ütközés
Fiatal férfi vesztette életét Hódmezővásárhely határában
Egy lengyel kamion tartott Szentes felé, mikor - eddig tisztázatlan körülmények között - frontálisan ütközött egy Volkswagen személyautóval.
2014.06.19 08:29Havariapress
Egy személyautó és egy lengyel kamion ütközött össze a 45-ös út hódmezővásárhelyi szakaszán. A balesetnek egy halálos áldozata és két súlyos sérültje van - tudta meg a HavariaPress.
Csütörtökre virradó éjjel történt a súlyos baleset a 45-ös főút 48-as kilométerénél, Hódmezővásárhely külterületén. Egy lengyel kamion tartott Szentes felé, mikor - eddig tisztázatlan körülmények között - frontálisan ütközött egy Volkswagen személyautóval.
Az ütközés során a személyautó egyik utasa, egy 20 éves fiatalembert olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
A Volkswagen vezetőjét és másik utasát súlyos sérülésekkel szállították kórházba a mentők. A baleset helyszínelése a hajnali órákig tartott, a baleset körülményeit vizsgálja a rendőrség.

Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:34 Az EU egy vagyont biztosít az európai és ukrán védelmi ipar fellendítésére
- 18:31 Sikeresen visszatért a Sencsou-19 űrhajó legénysége a kínai űrállomásról
- 16:27 A Sztálingrád elnevezést kapta Volgográd repülőtere
- 14:18 Több százezer ember maradt áram nélkül súlyos viharok nyomán az USA-ban
- 12:17 Többen meghaltak egy étteremben keletkezett tűzben Északkelet-Kínában
- 10:15 Kanadai miniszterelnök: Kanada soha nem lesz az 51. amerikai állam
- 8:14 Eurostat: csökkent tavaly a közúti balesetben elhunytak száma az EU-ban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06