Kettétört egy állvány a munkások alatt
Nyolc méterről zuhantak le a hegesztők - 1 halott
Szakértők bevonásával vizsgálja a rendőrség azt a tragikus munkabalesetet, amelyben egy munkás meghalt, egy életveszélyesen, két másik pedig súlyosan sérült meg egy hódmezővásárhelyi építkezésen - értesült a HavariaPress.
2008.08.13 17:39HavariaPressA négy dolgozó a Csongrád megyei város egyik Erzsébet úti telephelyén vett részt egy osztrák hulladék-feldolgozó cég új munkacsarnokának építésében. Egy daru által emelt állványról hegesztették az építmény szerkezetét, amikor feltehetőleg egy hegesztés elengedett, ezért az állvány megbillent, és mindnyájan lezuhantak a nyolc méteres magasságból. Egyikük a helyszínen meghalt, egy embert életveszélye, két másikat pedig súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba. A baleset körülményeit szakértő bevonásával vizsgálják.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


