Családi vállalkozás
Spájzban nőtt a kender, anya öntözte
Fiával együtt termelt kábítószert egy asszony Békés megyében, a különös családi ,,vállalkozás" egy drogfogyasztó lebukása után került rendőrkézre.
2014.04.14 15:37HavariapressAz Orosházi Rendőrkapitányság egyik járőre a hétvége egyik estéjén figyelt fel egy több fős csoportra, melynek egyik tagja az igazoltatás közben megpróbált eldobni egy nála lévő, növényi törmeléket tartalmazó csomagot. A rendőr észrevette, mire készül az illető, ezért kikérdezte a férfit, aki elmondta, hogy aznap vásárolta a drogot egy orosházi ismerősétől.
A nyomozók további adatgyűjtés eredményeként még a hétvégén eljutottak a 17 éves orosházi eladóhoz, aki kihallgatásán elismerte, hogy valóban marihuánát adott el az elsőként lebukott férfinak.
A nyomozás során kiderült az is, hogy a 17 éves fiú az édesanyja által, a családi házuk kamrájában termesztett kábítószert árusította, a rendőrség ezért büntetőeljárást indított az asszony ellen is.
A 33 éves orosházi nőnek kábítószer birtoklása, drogkereskedelem és kiskorú veszélyeztetése miatt kell felelnie az ügyben, fiatalkorú fiát és annak vásárlóját pedig kábítószer birtoklásával gyanúsították meg.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 22:45 Járosi Péter: A Mi Hazánk képviselői nem álltak fel a roma holokauszt áldozatainak emlékére - videó
- 18:42 Feljelentést tett Bicskei László a Gondosóra program miatt - azt ígéri, maga a szolgáltatás megmarad
- 16:41 Kapitány István keményen nekiment a Fidesznek: Érdekes, amikor hazugságról és kamuról ön nyilatkozik
- 16:41 Pusztító, 7,4-es földrengés rázta meg Kolumbiát - már több mint kétszáz halottról érkezett jelentés
- 8:53 Súlyos sérülés miatt kényszerül pihenőre a magyar világcsúcstartó szabadtüdős búvár
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


