50 tűzoltó oltotta a lángokat
Kigyulladt a Syma csarnok mellett egy melléképület - Eloltották a tűzet
Hét óra után nem sokkal a tűzoltók eloltották azt a tüzet, amely a Syma csarnoktól mintegy kétszáz méterre lévő, 150 négyzetméteres épületben lobbant fel vasárnap kora este a fővárosban - tudatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője.
2008.08.10 20:05MTIA teljes terjedelmében égő épület tüzét a tűzoltók nyolc sugárral, tíz tűzoltóautóval és 50 tűzoltó közreműködésével oltották el - mondta Dobson Tibor. Hozzátette: a tűzoltók kettes fokozatú riasztást kaptak. Közölte: a tűzoltók három gázpalackot kihoztak a műhelynek és raktárnak használt fa szerkezetű épületből, s így megelőztek egy esetleges robbanást. Dobson Tibor közölte: személyi sérülésről nincs tudomása, forgalomkorlátozásra nem volt szükség, a tűz a környezetet nem fenyegette.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:19 Karácsony Gergely: felújíthatják a Nyugati téri aluljárót
- 14:13 Több politikus letartóztatását is elrendelte a bíróság az óbudai korrupciós ügyben
- 13:11 Sulyok Tamás alkotmányos válsághelyzet kialakulására hívta fel a figyelmet
- 12:10 Az ír miniszterelnök üdvözölte Magyar Péter elkötelezettségét a jogállamiság helyreállítása mellett
- 11:09 Szeizmológiai obszervatórium: májusban 161 földmozgást regisztráltak a Kárpát-medencében
- 10:08 Ejtette a tavalyi pécsi pride gyűlés szervezője ellen emelt vádat a Pécsi Járási Ügyészség
- 9:06 Ejtették a vádat Karácsony Gergellyel szemben a Budapest Pride szervezése miatti ügyben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


