Meghiúsult üzlet
Nem veszed meg? Lábon lőlek!
Övébe dugott gázpisztollyal, lábon lövéssel fenyegetett meg egy 15 éves fiút egy férfi Dunakeszin. A zaklatót a rendőrök elfogták.
2013.11.20 14:56ma.huHétfőn délután, az egyik iskola közelében lépett a 15 éves fiúhoz a 23 éves férfi. Közölte a fiúval, hogy lábon lövi, majd nyomatékul felhúzta a kabátját, megmutatva az övébe dugott pisztolyt. Az incidensre egy korábbi sikertelen üzlet, elmaradt rollervásárlás után került sor.
A rendőrök rövid idő alatt megtalálták, dunakeszi lakásán elfogták a fenyegetőzőt. A 23 éves férfi elfogásakor előkerült a gázpisztoly, a rendőrök a fegyvert és a hozzá való tárat lefoglalták. Az előállított férfi beismerő vallomást tett kihallgatásán. Zaklatással gyanúsították meg, őrizetbe nem vették - értesült a HavariaPress.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
- 12:51 Robbanásveszélyes droglabort találtak a rendőrök egy budapesti bérházban - videó
- 10:42 Microsoft-licencbotrány és az állami technológiai szereplők átláthatósága
- 8:22 Politikai vita a devizahitelezésről - a Mi Hazánk és a Jobbik a bankok felelősségre vonását sürgeti
- 6:37 Trump Mobile - Aranyszínű okostelefonnal bővül Donald Trump üzleti birodalma
- 22:43 Hogyan segíthet a pszichológia abban, hogy jobban érezzük magunkat fürdőruhában?
- 20:52 Brit meleg pár ellen emeltek vádat egy örökbe fogadni kívánt csecsemő megerőszakolása és meggyilkolása miatt
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06