Rendőrök
Kenderültetvényre bukkantak Vásárhelyen is
Tíz tőből álló kenderültetvényt találtak a rendőrök egy hódmezővásárhelyi ház hátsó udvarán, a termesztő a készítendő kábítószert eladásra szánta.
2013.10.11 08:23MTIA police.hu-n olvasható közlemény szerint a Nyár utcai házban szerdán tartott házkutatás során a hátsó kertben tíz tő kifejlett kendernövényt foglaltak le. A gyanúsított bérelte a területet. Kihallgatásakor részletes beismerő vallomást tett, elmondta, hogy a kendernövényeket fel szerette volna dolgozni, majd az értékesítésből akart pénzhez jutni.
A terület tulajdonosa ellen is kábítószer birtoklása bűntett megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
- 13:53 Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


