Szíven szúrta a nő
Előzetesben a péceli boltos gyilkosa
Előzetes letartóztatásba helyezte a Budakörnyéki Bíróság szerda délután azt a péceli nőt, aki vasárnap este szívtájékon szúrta az egyik helyi vegyesbolt 58 éves tulajdonosát, a férfi halálát okozva.
2012.12.12 17:18MTIKállai Gábor, a Pest Megyei Főügyészség szóvivője elmondta: a bíróság a szökés, elrejtőzés veszélye, illetve a bűncselekmény súlya miatt döntött az egyelőre 30 napig tartó kényszerintézkedés mellett.
A gyilkossággal gyanúsított 44 éves K. Józsefné beismerte tettét, de annak indítéka és körülményei még tisztázásra várnak. Az eddig rendelkezésre álló információk szerint a halálos szúrást az Isaszegi úti bolt raktárában szóváltás és dulakodás előzte meg - tette hozzá a szóvivő.
Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője nyomozati érdekekre hivatkozva csupán annyit mondott, hogy jelenleg a tanúkat hallgatják ki.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


