Erik életveszélyes égési sérüléseket szenvedett
Nyomozás Arató Gergely államtitkár kisfiának balesete miatt
Gondatlanságból elkövetett, életveszélyt okozó, súlyos testi sértés miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen a dabasi rendőrség Arató Gergely, az oktatási tárca államtitkárának óvodás kisfia égési balesete miatt - közölte az MTI-vel a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság (PMRFK) szóvivője szerdán.
2008.05.21 18:11MTIA Blikk szerdai számában azt írta, hogy a szocialista politikus Erik nevű kisfia egy kerti grillsütésen történt balesetben szenvedett életveszélyes égési sérüléseket, és május 11-től a Bethesda gyermekkórház égési osztályán kezelik. A BRFK szóvivője az MTI-vel szerda délután azt közölte: hivatalból megvizsgálták a balesetet, és megállapították az illetékesség hiányát, így azt a PMRFK hatáskörébe utalta.
Beluzsárné Belicza Andrea, a PMRFK szóvivője a távirati irodának azt mondta: a baleset még pünkösd vasárnap az államtitkár gyáli családi házának udvarán történt. A kisfiú súlyos égési sérüléseket szenvedett, tudomásuk szerint állapota életveszélyes, de a kórháztól még nem kapták meg a hivatalos tájékoztatást.
A szóvivő azt mondta, a dabasi rendőrkapitányság bűnügyi vizsgálati osztályának munkatársai megkezdték az adatgyűjtést, a helyszíni szemlét és a tanúkihallgatást, de várhatóan szakértői véleményre is szükség lesz. Arató Gergely sem a napilapnak, sem a távirati irodának nem kívánt nyilatkozni az ügyben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


