16 könnyű sérült - a mentősök is karamboloztak
Két busz és egy személygépkocsi karambolozott az M0-ás autópályán
Teljes az útzár, miután két busz és egy személygépkocsi karambolozott az M0-ás autópálya diósdi lehajtójánál szerdán reggel - közölte Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság (PMRFK) sajtóügyeletese az MTI-vel.
2008.05.21 11:34MTIA mentők szerint a 16 könnyű sérültön kívül van egy olyan sérült is, akinek állapota később esetleg súlyosnak minősülhet. A baleset helyszínére tartó egyik mentőautó is karambolozott. Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy eddig 16 könnyű és egy, feltehetően súlyos sérültet szállítottak kórházba a baleset helyszínéről.
Ez utóbbi, a hasát fájlaló sérültről csak a röntgenvizsgálat után lehet biztosan kijelenteni, hogy súlyosan vagy könnyebben sérült-e meg - tette hozzá. Beluzsárné Belicza Andrea elmondta: a teljes útzárat a helyszínelés ideje alatt, azaz még 30-40 percig fenntartják. A baleset okát még vizsgálják, de annyit el tudott mondani a sajtóügyeletes, hogy az úgynevezett utoléréses baleset volt.
Egy mentőautó is karambolozott, miközben a baleset helyszínére tartott: a rohamkocsi egy kisteherautóval ütközött össze az M7-M0 találkozásánál. A baleset következtében egy mentőápoló könnyebben megsérült, őt korházba szállították - tájékoztatott Győrfi Pál.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


