Nyakon vágta ismerősét a lovasberényi férfi
"Megdobták" pénzzel, követ dobott vissza
Lovasberényből, a Rákóczi utcából kedden este arról érkezett bejelentés, hogy egy férfit az egyik ismerőse nyakon ütötte, illetve annak autóját is megrongálta.
2012.05.09 11:17ma.huAmikor a helyi körzeti megbízott a megadott címre kiért, ott az 57 éves sértett elmondta neki, hogy miután felkereste egyik hölgyismerősét amiatt, hogy az asszonynak kölcsönadott 100 000 Ft-ot az adja neki vissza, akkor a nő férje kiabálni kezdett vele, majd egy kővel megdobta az ő Fia Punto gépkocsiját, melynek során annak gépházteteje megsérült. Ezután a felesége mögé lépett – aki a sértettel beszélgetett – majd onnan tenyérrel nyakon vágta a férfit, aki ennek során nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.
A KMB-s ezt követően az elkövetőt előállította a Székesfehérvári Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók az 52 éves férfit garázdaság illetve könnyű testi sértés elkövetése miatt gyanúsítottként hallgatták ki. Ő ennek során tagadta, hogy a férfit megütötte volna, illetve, hogy garázdálkodott volna.
Az ellentmondások tisztázása így az eljárás tárgyát képezi.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


