Szúrt sebek
Megkéseltek egy anyát és a lányát Budapesten
Egy nőt és a lányát vittek kórházba szúrt sebekkel még szerdán este a XX. kerületből.
2012.02.02 11:15MTINémeth Cecília, az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) sajtóügyeletese azt mondta, a nőt a Merényi kórházba, a gyereket a Heim Pál kórházba vitték, mindketten súlyos sérüléseket szenvedtek.
Horváth Katalin Fanni, a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szóvivője az esettel kapcsolatban annyit közölt: az Attila úton történt életellenes bűncselekmény, amelyben egy kiskorú megsérült, de azt nem erősítette meg, hogy anyáról és lányáról van szó.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06