Két üzletet is megtámadott egy férfi
Elsőre elzavarták, másodszorra sikerrel járt a budapesti rabló
Csak másodszorra sikerült pénzt rabolnia egy elkövetőnek péntek virradóra a fővárosban.
2012.01.27 11:45MTIA támadó két üzlet alkalmazottját támadta meg fegyverrel, de miután az egyik helyről elzavarták, egy másik üzletben már sikerrel járt.
Egy eddig ismeretlen férfi hajnali 3 óra előtt rontott be a budapesti József körúton az egyik éjjel-nappal nyitva tartó boltba, és feltehetően fegyverrel a bevételt kérte, de az ABC biztonsági őre megakadályozta rablást, a támadó pedig zsákmány nélkül elmenekült - mondta a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.
A férfi nem sokkal később már az V. kerületben, a Múzeum körúton támadt rá egy másik bolt alkalmazottjára. A boltos a fenyegetés hatására átadta a kasszában lévő pénzt, amivel a férfi elmenekült - tette hozzá Sagyibó Melinda.
A rendőrség szerint meglapozott a gyanú, hogy mindkét támadást ugyanaz a férfi követte el. A rendőrség egy 185-190 centiméter magas, sötét dzsekit és nadrágot, illetve sapkát viselő férfit keres, aki a támadáskor egy sállal takarta el az arcát.
A rablás során személyi sérülés nem történt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


