Nem tudtak segíteni

Halálra gázolt egy embert a vonat Gyömrőnél

Halálra gázolt a vonat egy embert Gyömrő állomásnál pénteken kora este - közölte a Mávinform.

2012.01.13 18:11MTI

Both Ferenc sajtóügyeletes tájékoztatása szerint egy Budapestre tartó személyvonat gázolta el az ismeretlen embert az állomáson; egy vágány van zárva, így a vonatközlekedést a baleset nem akadályozza.

A MÁV-Start online vonatkövető rendszerének az adatai szerint a Sülysápról a budapesti Keleti pályaudvarra tartó szerelvény gázolt el egy embert.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.