Rengeteg pörgető
Elcsípték: ideges narkócsempész ne dugdosson drogot
63 darab, barna ragasztószalaggal áttekert kábszeres-csomagra bukkantak a hekusok a határon.
2012.01.12 10:47ma.huSzerda délután próbált meg átslisszanni a Tompai Határátkelőhelyen egy kisteherautóval az a férfi, akinek a járművében a pénzügyőrök 63 darab, barna ragasztószalaggal áttekert kábítószer alapanyagot tartalmazó csomagot találtak - írja közleményében a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata.
A 41 éves magyar férfi belépésre Szerbia irányából érkezett, amikor az átkelőhelyen a sofőr zavart, ideges viselkedése miatt a határrendész a szigorított vámvizsgálat mellett döntött. A NAV pénzügyőrei a mikrobusz padlólemezén friss szerelési nyomokat fedeztek fel, ezért a jármű röntgenvizsgálata mellett döntöttek, amelynek során egyértelműen látszott, hogy az ülések és a padlólemez között lévő üregben különféle csomagok találhatók.
Végül bebizonyosodott: 63 darab, barna ragasztószalaggal áttekert, egyenként kb. 1 kg súlyú, feltehetően cannabis-származékot tartalmazó csomagot rejt a csempészüreg.
A rendőrség a 40 éves kisteleki férfit őrizetbe vette, az általa használt járművet, valamint a talált kábítószergyanús anyagot lefoglalta.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


