Telefonos csalók Sárospatakon
"Jó hírünk van: Ön nyert! Vagy mi nyertünk?"
Egy rendőrségi bejelentés szerint Sárospatakon az egyik bank nevében telefonálgatnak ismeretlenek, akik közölték, hogy jó hírük van: mivel az említett bank 15 éves, így másfél millió forint értékű utazást nyertek.
2011.11.11 13:15ma.huA nyeremény érvényesítéséhez viszont több adatra van szükségük a kiválasztott személyektől. Ez esetben is megpróbálták megtudni a felhívott személytől a bankszámla számát, illetve bankkártya számát, amiket ha megadott volna, akkor az ő személyes adataival, folyószámlájával komolyan vissza tudtak volna élni.
Jelen esetben azonban a bejelentő nem adott meg semmilyen adatot, így gyorsan meg is szakították vele a kapcsolatot, a telefonhívást. Ekkor viszont azonnal értesítette a rendőrséget.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
- 8:15 Európa Tanács: a sajtószabadság védelme kötelezettség, nem lehetőség
- 6:13 Kína szerint a koronavírus-járvány az USA-ból indulhatott ki
- 22:15 Halálos áldozata is van az észak-kínai robbanásnak
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06