A járművek fél pályán közlekednek
Egy román turistabusz árokba tolt egy magyar kamiont az M7-esen - három sérült
Egy román turistabusz hátulról belefutott egy magyar kamionba pénteken hajnalban az M7-es autópálya 141-es kilométerszelvényénél; a balesetnek három sérültje van - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
2008.04.18 08:48MTIA külső forgalmi sávban haladó kamion az ütközés következtében átszakította a szalagkorlátot és az árokban állt meg - számolt be a nem sokkal négy óra előtt történt balesetről Bíró Gábor. Tájékoztatása szerint a busz egyik utasa súlyos, egy másik utas és a kamion vezetője könnyebb sérülést szenvedett. A műszaki mentés nyolc órakor még tartott, a járművek fél pályán tudnak közlekedni - közölte a szóvivő.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


