Nem tudott elmenekülni a biciklis bűnöző
Szándékosan hajtott a rendőrkapitány-helyettesnek a betörő: ráfázott
Betörés közben tetten ért, körözött bűnözőt fogott el a józsefvárosi rendőrkapitány helyettese. A biciklivel menekülő betörő szándékosan nekihajtott az őrnagynak, de nem tudott elmenekülni.
2011.10.25 09:30havariaPressAz eset október 21-én történt a VIII. kerületi Salétrom utcában. A rendőrkapitány-helyettes és kollégája szolgálati gépjárművével tartott arra, mikor a rádión keresztül értesültek egy közelben történt betörésről. A személyleírás alapján felismerték a menekülő betörőt, aki kerékpárra pattanva próbálta elhagyni a helyszínt.
A rendőrök rövid üldözés után beérték a férfit, aki ekkor nagy sebességgel - feltehetően szándékosan - nekihajtott a rendőrkapitány-helyettesnek. Az őrnagynak ennek ellenére sikerült elfognia a férfit, akit az időközben odaérkező egyenruhások megbilincseltek, majd előállítottak. Az elfogott betörőről - akinél megtalálták a bűncselekmény elkövetéséhez használt eszközöket is - kiderült, hogy a Fővárosi Bíróság elfogatóparanccsal körözteti. A 41 éves férfit őrizetbe vették, a Budapesti Nyomozó Ügyészség folytatja ellene az eljárást.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
- 6:40 Az EU továbbra sem ismeri el a Krím és Szevasztopol orosz annektálását
- 22:38 Ukrán légierő: többen meghaltak és megsebesültek az éjjeli légitámadásban
- 20:37 Az autóbuszokon letölthető, ingyenes digitális könyvekkel népszerűsíti az olvasást a madridi önkormányzat
- 18:27 Többen meghaltak és több mint százan megsebesültek az éjszakai iráni rakétatámadásokban
- 16:58 BM: a közlönyben megjelent kormányhatározat nem a TAJ-kártyára vonatkozik
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06