Nagy a torlódás
Négy kamion ütközött - egy súlyos sérült
Egy ember súlyosan, egy könnyebben sérült abban a balesetben, ami hétfő reggel történt az M5-ös autópálya 17-es kilométerénél, Gyál közelében, amikor négy kamion ütközött össze.
2011.10.03 09:19ma.huEgyelőre tisztázatlan körülmények között ütközött össze négy kamion, hétfő reggel, 7 óra után valamivel, az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 17-es kilométernél, Gyál közelében - értesült a HavariaPress.
A balesetben egy embert súlyos, egy pedig könnyebb sérüléseket szenvedett. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit, a helyszínelés idejére teljes útzár volt érvényben. Fél 9-től a leállósávot megnyitották a forgalom előtt, de így is nagy a torlódás.
Az autósok a gyáli lehajtónál elkerülhetik a baleset helyszínét.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06