Kimászott - leesett
Kizuhant egy diák a budai iskola ablakán
A XI. kerületi rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárást indított annak kapcsán, hogy egy iskolában tanítási idő alatt egy fiú kiesett az ablakon.
2011.09.23 11:26MTI
A Baranyai utcában található iskolában egy tizenhat éves fiú csütörtökön tanítási idő alatt kimászott az ablakon, majd egyelőre ismeretlen körülmények között a földre esett - közölte Csillag Melinda, a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese.
A fiút súlyos sérülésekkel szállították kórházba.
A Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnáziumban azt mondták, az igazgató nincs az intézményben és más sem akart nyilatkozni az ügyben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


