Háromezer forint volt az összeg
Késsel esett adósának - 1 év 8 hónap felfüggesztett a jutalma
Késsel akart visszaszerezni adósától háromezer forintot egy oroszlányi férfi, az önbíráskodót az elkövetéstől számított 24 órán belül elítélte a bíróság, 1 év 8 hónap felfüggesztett börtönbüntetést szabott ki rá.
2011.09.19 11:11MTIA férfi egy szupermarket mellett találkozott azzal az asszonnyal, akinek korábban háromezer forintot kölcsönzött. Ezt a pénzt akarta visszaszerezni egy 12 centiméter pengehosszúságú késsel fenyegetőzve.
A nő, pénz híján, étkezési utalvánnyal akart törleszteni, de ezt a férfi nem fogadta el és tovább fenyegetőzött - ismertette a csütörtök délután történt eset körülményeit a Léber Gabriella, a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
Az őrizetbe vett férfival szemben a rendőrség gyorsított eljárást kezdeményezett. A bíróság pénteken 1 év 8 hónap börtönbüntetést szabott ki rá, annak végrehajtását öt évre felfüggesztették - tette hozzá a sajtóreferens.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


